پرینت

دستگاه چاپ روی اجسام سایز 150*90

نوشته شده توسط Super User. Posted in دستگاه چاپ روی اجسام سایز 150*90

دستگاه چاپ روی اجسام سایز 150*90

 

 

 

دستگاه چاپ مستقیم یووی روی کلیه اجسام مسطح:

یک دستگاه چاپ LED-UV  قدرتمند و متفاوت با کاربرد صنعتی است که با اطمینان عملیات چاپ مستقیم روی سطوح تخت را انجام می دهد.

uv printer

 

کاربردها:

  قابلیت چاپ روی کلیه سطوح : شیشه ، چوب و MDF ، فلز ، چرم طبیعی و مصنوعی ، کاشی و سرامیک ، کامپوزیت ها ، پلکسی گلاس ، پلی کربنات، پی وی سی، فیلم های نازک پلیمری ، کانواس ، اکریلیک ، هدایای تبلیغاتی و . . .

ایده آل برای چاپ ماندگار روی هر جنسی: سرویس خواب ، کمد دیواری ، بوفه ، دیوار پوش و سقف پوش ، نمای ساختمان ، کامپوزیتهای آلومینیومی نما ، میزهای چوبی و شیشه ای ، سیستمهای دکوراتیو و مدرن ، چاپ پازلهای عریض از هر جنسی و .

سیستم چاپ:

این پرینتر از سیستم چاپ LED UV  بهره می برد که در مقایسه با سیستمهای یووی هالوژنه مصرف انرژی کمتر ( فقط 120 وات)  و عمر بیشتری ( ظرفیت اسمی 25000 ساعت)  دارد.

از مشخصات اصلی جوهر یووی، ماندگاری چندین ساله در برابر نور خورشید است. بنابراین شما می توانید جسم چاپ شده را در معرض نور مستقیم خورشید نیز قرار دهید.

با تعبیه دو لامپ LED-UV در دو طرف هد، جوهر به طور آنی، خشک خواهد شد. در حقیقت شما پس از چاپ، به گذشت زمان برای خشک شدن نیازی نخواهید داشت و با یک چاپ ضدآب و مقاوم در برابر سایش می توانید گستره فعالیت خود را در بازار افزایش دهید.

چهار رنگ اصلی + رنگ سفید: (C,M,Y,K + W)

دارا بودن رنگ سفید، این امکان را به شما می دهد که روی سطوح رنگی، تیره و شفاف نیز امکان چاپ گرفتن داشته باشید.

به کمک دو هد صنعتی EPSON DX5، امکان چاپ به صورت 16 رنگ ( چهار کانال رنگ برای هر چهار رنگ اصلی) یا ( دو کانال رنگ برای چهار رنگ اصلی و هشت رنگ سفید)  فراهم شده است.

قابلیت چاپ همزمان رنگهای اصلی و سفید در این دستگاه وجود دارد.

 

 print head

uv printing

ابعاد چاپ:

ابعاد مفید چاپ این پرینتر 90 در 150 سانتیمتر است و قابلیت چاپ روی اجسام تا ضخامت 8 سانتیمتر را دارا می باشد.

نرم افزار:

نرم افزار مورد استفاده در این دستگاهMaintop  یا  Ultra Rip است که هر دو ازنرم افزار های پرکاربرد و کاربر پسند در صنعت چاپ محسوب می شوند.

سرعت چاپ:

برای یک سایز A3 با بالاترین کیفیت1440dpi*1440dpi /16  Pass حدود 8 دقیقه و با کیفیت معمولی 720dpi*360dpi /4 Passحدود 2 دقیقه زمان نیاز است.

تشخیص ارتفاع جسم:

با مجهز بودن به سیستم تشخیص خودکار ارتفاع چسم، فاصله بین هدها و سطح اجسام به طور اتوماتیک در بهترین حالت تنظیم خواهد گردید.

طراحی قوی برای محور X :

با بکارگیری سروو موتور DC و ریل HIWIN ، حرکت محور X به گونه ای آرایش یافته است که چاپ روی اجسام بزرگی مانند چوب و شیشه را تا سایز 90 در 150 سانتیمتر به آسانی ممکن می سازد.

تنظیم حرکت برای محور Y:

برای داشتن جابجاییهای یکنواخت متناسب با سرعت چاپ، از یک ریل خطی استاندارد برای محور عمودی Y استفاده شده است.

 

uv led printing

flatbed uv

uv print

 

 

 

 

 

دستگاه چاپ FLATBED A1
اطلاعات بیشتر...


دستگاه چاپ FLATBED A1

(تعداد رای: 15)
 
 
TOP