پرینت

کاتر میماکی مدل CG_SRIII

              کاتر میماکی مدل CG_SRIII با قابلیت دوربری تصاویر 

 

                  12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

 

                               

کاتر میماکی CG-SRIII

کاتر میماکی با افزایش بهره وری ، سرعت برش منحنی را به دو برابر رسانده است و همچنین سرعت عملکرد در برش های پیچیده را به حد چشم گیری بهبود بخشیده. فن آوری پیشرفته و قیمت مقرون به صرفه  در این دستگاه بالاترین سرمایه گذاری برای شما را ایجاد میکند .دارای سیستم کنترل برش دقیق برای تصاویر تو در تو و تشخیص پی در پی کراپ مارک ها برای برش تصاویر چاپ شده .این دستگاه با داشتن سیستم نظارت از راه دور شمارا قادر میسازد تا از رویدادهای مانند: اتمام برش ، وقوع خطا و... با خبر شوید ( با استفاده از ایمیل از پیش تعیین شده ).

 

                  

افزایش فشار تیغ  تا 500G  برای برش طیف وسیعی از متریال همراه با تنظیم فشار گیره در دو سطح (فشار زیاد برای جلوگیری از لغزش صفحات  ، فشار کم جلوگیری از آسیب دیدن صفحه توسط میله آجدار)

آپشن: سبد جمع آوری قطعات برش خورده حین کار.

تشخیص پی در پی کراپ مارک ها به طور مداوم و امکان فرم بری پیچیده و تنظیمات جداگانه به طور خودکار در کاتر میماکی. با تشخیص حداکثر 4 نقطه ، ضمن به حداقل رسیدن انحراف در حین چاپ و لمینیشن ، همراه با اشاره گر نوری برای تشخیص و تنظیم راحت تر محل کراپ مارک ها . امکان برش تصاویر تو در تو در جهت محور X , Y  . همچنین قادر به برش جنس های مختلف بدون لایه زیرین میباشد.استفاده از نشانه گرهای کراپ مارک میان عکس به منظور دقت بالاتر در برش عکس های طولانی و حتی تصاویر نامنظم .    

                      

 

 به روز رسانی دستگاه  به صورت سریع و ساده  توسط کاربر که بروز بودن آخرین ورژن دستگاه را تضمین می کند .دارای دو نرم افزار قوی fine cut 8  و simple cut 

                                

قابلیت اختصاصی میماکی برای نیم برش :

با قابلیت نیم برش میتوان لایه زیرین را طوری برید که قسمتی از نقاط متصل بماند و در هنگام نیاز به آسانی جدا شوند .

 

      

عملکرد های دیگر :

* قابلیت برش چند قسمتی داده های که عرضشان بیشتر از عرض دستگاه است

* به حداقل رساندن  قسمت برش نخورده در ابتدا و انتهای برش ( overcut )

* استفاده راحت با صفحه نمایش 3 اینچی

* استفاده از قابلیت شبکه LAN

* مشخصات

 * تیغ ها و لوازم جانبی 

 

 

TOP